🎁🤎 Nakupte nad 599 Kč a získejte proteinovou tyčinku Arašídy & kakao ZDARMA. Akce platí do 25. 6. nebo do vyprodání zásob.

Co znamená olej na povrchu oříškového másla?

🥜 Co znamená olej na povrchu oříškového másla?

Otevřeli jste skleničku oříškového másla a na povrchu vás překvapila vrstva oleje? Nemusíte se ničeho obávat. Naopak – je to známka toho, že držíte v ruce poctivé oříškové máslo. ❤️

🌰 Proč se olej odděluje?

Ořechy přirozeně obsahují velké množství kvalitních tuků. Při výrobě oříškového másla se ořechy rozemelou na jemnou pastu, ale časem se olej může oddělit a vystoupat na povrch.

Jedná se o zcela přirozený proces, který ovlivňuje:

  • druh použitých ořechů,
  • teplota skladování,
  • délka skladování,
  • množství dalších surovin.

Čím méně stabilizátorů a zbytečných přísad máslo obsahuje, tím častěji se může olej oddělit.


✅ Oddělený olej je známkou kvality

Mnoho průmyslově vyráběných pomazánek obsahuje ztužené tuky nebo stabilizátory, které zabraňují oddělení oleje.

Poctivá oříšková másla často obsahují pouze:
🥜 ořechy
🍓 ovoce
🍫  kvalitní čokoládu
🍯 další přírodní ingredience

Právě proto se může na povrchu objevit vrstva oleje.


🥄 Jak máslo správně promíchat?

Pokud se olej oddělí:

  1. Otevřete skleničku.
  2. Dlouhou lžičkou nebo nožem promíchejte obsah až ke dnu.
  3. Po důkladném promíchání získáte opět krémovou konzistenci.

Někdy je vhodné skleničku s máslem umístit do vodní lázně popř. máslo na 20-30 sekund rozehřát v mikrovlnné troubě. Následně celý obsah promíchat. 

Někdy může promíchání trvat několik minut, zejména u čerstvě vyrobených másel.


❄️ Jak skladovat oříškové máslo?

Pro zachování nejlepší konzistence doporučujeme:

✔ skladovat při pokojové teplotě
✔ nevystavovat přímému slunci
✔ po otevření dobře uzavírat

Pokud preferujete hustší konzistenci, můžete máslo uložit do lednice. Počítejte ale s tím, že bude pevnější a hůře roztíratelné. Dobrým místem pro uskladnění je také domácí vinotéka, chladnější špajz nebo komora. 


❤️ Olej nahoře? To je dobrá zpráva.

Vrstva oleje na povrchu neznamená, že je máslo zkažené. Naopak často ukazuje, že výrobek neobsahuje zbytečné stabilizátory a zachovává si svou přirozenou podobu.

Takže až příště otevřete skleničku a uvidíte na povrchu olej, stačí vzít lžičku, pořádně promíchat a užít si poctivou chuť ořechů. 🥜🐿️